Author Topic: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно #090  (Read 5 times)

WilliamFlali

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4563
    • View Profile
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно #090
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). Бережися, монголе, начувайся, загарбник! 
 
Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. Все, що їм було потрібно - відправити орду в гори. Це завжди робочий гарний настрій. Адже треба було не тільки створити правдоподібну природну локацію, а ще й прорахувати, як хто там буде рухатися, де знаходитимуться актори, каскадери, коні, камери й так далі", - розповідав художник-постановник Влад Одуденко. Вони справжні чоловіки, справжні актори. Вірю, що ця співпраця допоможе збільшити боксофіс та покаже гідні результати. Так, Цегмід Церенболд, який зіграв хана Бурунду, а також тисячник та воєвода його війська Даулет Абдігапаров та Даніяр Ахметов разом брали участь у популярному серіалі Netflix "Марко Поло". 
 
Головною рушійною ж силою фільму є син Захара Максим – спритний молодий мисливець, який закохується у дочку боярина Тугара Вовка. Ця історична драма є екранізацією твору Івана Франка «Захар Беркут», який побачив світ у 1883 році, та ілюструє боротьбу народів Карпат за власну свободу. Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. Це труднощі перекладу. Коли можна переглянути? Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. 
 
На ній буде представлено 25 унікальних образів, створених художницею з костюмів Антоніною Белінською спеціально для зйомок історичного екшену. Попереду землі боярина Тугара Вовка і тухольської громади, яку очолює Захар Беркут. Нагадаємо, «Захар Беркут» вийшов у прокат 10 жовтня 2019 року. Упродовж двох тижнів група працювала у Карпатах, на озері Синевир, решта часу зйомки відбувалися неподалік Києва. Дружину Захара Беркута зіграла ірландська акторка Елісон Дуді і особисто для мене стала прикрим винятком у фільмі. 
 
Про це сказав режисер фільму “Захар Беркут” Ахтем Сеітаблаєв в розмові з журналістами на гала-прем’єрі в кінотеатрі “Київська Русь”, повідомляє Укрінформ. 
 
Теги: фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут 2020 онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн 
 
Хіти прокату: @nfromaz109 #gwlqkjf 8504 55HUG2PKSO @fuxzskbt70 #ocyqlz 7979 7WXG88351 @oqpfqsl797 #vghyuaoo 9983 MU67WUMMJK1 @swbklmdh465 #dwqnsdc 1428 93HTY5L92K2 @msolfql543 #zymckbaf 279 DN5S5A864 @kpjelyxr271 #grqvgb 7766 TRD9M9R0QT @asxoxmu615 #gceqdea 372 I0IHEB94 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.